ناشر

انجمن علمی مهندسی حرارتی و برودتی ایران به عنوان یک ناشر علمی، در راستای اعتلای علوم کاربردی، نشریه علمی انرژی‌های تجدیدپذیر و نو را به‌صورت دسترسی آزاد غیرتجاری و عام ‌المنفعه با هدف حفظ محیط‌زیست، مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش کیفیت زندگی، به چاپ می‌رساند.

از تمامی نویسندگان و همکاران نشریه درخواست می‌شود ضمن مطالعه اصول اخلاقی انتشار مقاله، همواره در حفظ و اعتلای این اصول همکاری نمایند.

 

خط مشی بایگانی

حق چاپ (کپی رایت) تمامی نسخه‌های مقالات بدون محدودیت توسط نویسندگان حفظ می‌شود که با مجوز CC-BY عموم مردم اجازه استفاده مجدد از محتوای مقالات را تحت شرایط Creative Commons Attribution 4.0 دارند مشروط بر آنکه به درستی به مقالات ارجاع داده شود و نام نشریه علمی انرژی‌های تجدیدپذیر و نو به عنوان ناشر اصلی در تمامی نسخه‌ها ذکر گردد.

نویسندگان اجازه دارند نسخه‌های مقاله را در بایگانی‌های شخصی و پایگاه‌های نگهداری مقالات، بایگانی نمایند. همچنین تمامی نسخه‌های مقالات در وبسایت نشریه نگهداری می‌شوند. علاوه‌بر این، مقالات به‌طور منظم در پایگاه‌های مختلف از جمله سامانه نشریات علمی ایران (کتابخانه ملی)، سیویلیکا، بانک اطلاعات نشریات کشور (مگیران) و در Internet Archive بایگانی می‌شوند.

آدرس ناشر:

تهران، شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان، جنب بزرگراه یادگار امام، پژوهشگاه نیرو، ساختمان فناوری، طبقه چهارم، انجمن علمی مهندسی حرارتی و برودتی ایران.
پست الکترونیک:  arkaabi16@gmail.com

تلفن تماس: (+9821) 88079400

موبایل: 09121226223